Головна Наукова робота
Наукова робота

Науково-дослідна робота у Івано-Франківській філії

Університету "Україна"

Науково – дослідна робота - одна з найважливіших аспектів підготовки сучасного фахівця, тому її організація та проведення є одним з основних завдань, яке вирішує науково-педагогічний колектив Івано-Франківської філії.Науково-дослідна діяльність проводиться згідно тематичного плану наукових досліджень філії, пралу роботи кафедр, циклових комісій та єдиного плану роботи філії.

Зусилля науково-педагогічних працівників філії спрямовані на інтеграціюосвіти і науки як основи професійної підготовки висококваліфікованих фахівців, забезпечення їхньої конкурентноспроможножті на сучасному ринку праці.

Організаційне та методичне керівництво науково-дослідною роботою з 2007 року займається заступник директора Івано-Франківської філії Колибаб'юк Світлана Петрівна.

За роки існування навчального закладу,  тематика наукових досліджень досить різноманітна і спрямованна на індивідуальні зацікавлення науковців.

Перепідготовка та підвищення кваліфікації викладачів є одним з важливих завдань в діяльності філії.Сьогодні докторами є 3 особи, 22 - кандидати наук, доценти, 2 заслужені журналісти України, 25 осіб - спеціалісти вищої категорії.

Спрямованість наукових досліджень філії визначається напрямками, що здійснює підготовку фахівців в галузі комп'ютерних наук та журналістики.

Основними формами наукової та наукової – діяльності є:

1.виконання наукових досліджень в рамках загально університетської тематики;

2.науково – дослідна робота в складі наукових гуртків;

3.організація і проведення студентських науково - практичних конференцій та семінарів.

ОПИТУВАННЯ

Чи хотіли б ви стати студентом Університету "Україна"?
 

Статистика відвідування

Користувачі : 3
Зміст : 89
Посилання : 6
На даний момент 10 гостей на сайті

НОВИНИ

Інформаційне Агентство УНІАН
Iнформацiйне агентство УНIАН :: Новини, Полiтика, Бiзнес, Фотосервiс, Регiони
Інформаційне Агентство УНІАН