Головна Спеціальності
Спеціальності
У Вас є чудова можливість стати висококваліфікованими фахівцями у галузі, яка в усьому цивілізованому світі визначається за найприорітетнішу:

ІНФОРМАТИКА ТА ОБЧИСЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА

Сьогодні немає жодної галузі народного господарства, науки і техніки, де б комп'ютерні технологи не відігравали провідну роль і не забезпечували б основну складову частину їх прогресу і розвитку. Ще одна характерна риса цього професійного напрямку – надзвичайна динамічність розвитку, яка немає аналогів за всю історію існування людства.
Тому ще довго буде існувати великий попит на спеціалістів нашого профілю, а отже, і безмежне поле для творчої діяльності працьовитих і талановитих молодих фахівців.
Головним змістом спеціальності є застосування комп'ютерних технологій і розробка прикладного програмного забезпечення, що спрямоване на автоматизацію різних сфер інтелектуальної діяльності людства: економічної, соціальної, інженерної, наукової тощо.
Галузі діяльності випускників кафедри:
- сучасне програмування;
- засоби та методи Internet – технологій, Web–дизайн, електронна комерція;
- проектування мультимедіа інформаційних ресурсів у мережі Internet;
- розробка прикладних програмних систем (офісних, банківських та інших);
- програмне забезпечення діяльності організації: інсталяція програм, створення баз даних, систем автоматизації бізнес–процесів, діловодства та ін.;
- автоматизація комп'ютерного проектування інженерних об'єктів;
- інформаційне проектування організації під її потреби: створення робочих місць із мереженою підтримкою, під'єднання до інформаційних ресурсів Internet, впровадження захисту інформації.
Місце працевлаштування випускників кафедри:
- установи державного управління та підприємництва;
- банківські установи, сфера обслуговування;
- заклади та установи громадсько–політичних організацій;
- представництва іноземних фірм;
- науково – дослідні установи;
- правоохоронні та військові установи;
- навчально – освітні та навчальні заклади й інше.
Світ інформації, журналістики, видавничої справи, масових комунікацій приваблює багатством надзвичайних відкриттів, нових знань, можливістю вдосконалення своїх здібностей.
Для реалізації всього цього допоможе


ЖУРНАЛІСТИКА ТА ІНФОРМАЦІЯ

Фахівець у галузі журналістики має бути глибоко обізнаним із редакційно – видавничим процесом, питаннями організаторської та виробничо – технічної роботи інформаційних структур, володіти майстерністю журналіста, видавця, редактора.
Майбутній спеціаліст під час навчання отримує підготовку з журнально – газетної справи, оволодіває журналістськими жанрами, навичками творчої роботи, підготовки власних та авторських матеріалів для оприлюднень у ЗМІ, а також вивчає технологію редагування газет, журналів, випуску у світ книг, підручників, брошур, оволодіває вміннями застосування найсучаснішої техніки, переробки текстової та ілюстрованої інформації, журнально – газетної справи, оволодіває журналістськими жанрами, навичками творчої роботи, підготовки власних та авторських матеріалів для оприлюднень у ЗМІ.
Випускники матимуть змогу працювати на посадах:
- кореспондента, літературного працівника;
- редактора, літературного редактора в газетах та журналах;
- випускового редактора, ведучого програм, коментатора на телебаченні та радіо, спецкореспондента;
- фотокореспондента;
- редактора книжкового видавництва;
- коректора;
- оператора комп'ютерної верстки;
- співробітника прес – секретаріатів, органів масової комунікації, науково – технічної інформації, інформаційних маркетингових служб.
Бази практики студентів та місця працевлаштування випускників:
- Газети: «Галицьке слово», «Івано–Франківськ вечірній», «Афіша», «Репортер», «Світ молоді» та ін.;
- ТРК «Вежа», ТРК «З Студія», ТРК «РАЇ»;
- Пошуково–видавниче агентство «Книга пам'яті».


ПРАВОЗНАВСТВО

Сфера діяльності фахівця з правознавства пов'язана з підготовленям до здійснення професійної діяльності у сфері юридичної практики. Ця сфера характеризується тим, що пов’язана з розглядом юридичної справи, здійсненням юридично значущих дій і юридичною кваліфікацією.
Фахівець-правознавець повинен вміти тлумачити і застосовувати закони та інші нормативні акти; правильно кваліфікувати дії, факти та обставини; приймати правові рішення і здійснювати інші юридичні дії в точній відповідності до законів; складати та оформляти юридичні дослідження; давати кваліфіковані висновки та консультації.
Високий рівень професійної культури дозволяє фахівцю-юристу пропагувати правові знання і здійснювати правове виховування громадян, проводити роботу з дотримання законності, зміцнення правопорядку.
Диплом із правознавства дає можливість здійснювати адвокатську та нотаріальну діяльність, працювати в установах юстиції та суду, правоохоронних органах, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, займати посади юрисконсульта, інспектора митної, кадрової, податкової служби, спеціаліста органів РАГСу.
Юристи потрібні завжди і всюди. Тим більше тепер, коли ми будуємо правову державу.
Галузі діяльності випускників кафедри:
1. органах правосуддя;
2. установах юстиції;
3. органах самоврядування та виконавчої влади;
4. антимонопольному комітеті;
5. органах внутрішніх справ, митного контролю, податкової служби тощо.

ОПИТУВАННЯ

Чи хотіли б ви стати студентом Університету "Україна"?
 

Статистика відвідування

Користувачі : 3
Зміст : 89
Посилання : 6
На даний момент 8 гостей на сайті

НОВИНИ

Інформаційне Агентство УНІАН
Iнформацiйне агентство УНIАН :: Новини, Полiтика, Бiзнес, Фотосервiс, Регiони
Інформаційне Агентство УНІАН