Головна ПРО ФІЛІЮ ПРО ФІЛІЮ Зустріч з Олександром Шевченком
Зустріч з Олександром Шевченком PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 18 травня 2012, 12:06

Зустріч з Олександром Шевченком

 

10 травня 2012 р. відбулася зустріч студентів ІФФ Університету «Україна» з депутатом обласної ради, керівником туристичного комплексу «Буковель», Олександром Шевченком. 

Один з основних акцентів зустрічі – увага до талановитих молодих людей з особливими потребами. Головне в житті – відчути, що ти комусь потрібний, незважаючи на величезні перешкоди чи фізичні недоліки. А ще підтримка словом чи порадою – і все вдасться.

Практичні поради від гостя щодо професійного розвитку та самореалізації були дуже доречними. Адже Олександр Леонідович розпочав свою трудову діяльність у 16-літньому віці, намагаючись віднайти себе у різних бізнесових сферах, однак найбільших успіхів досяг у галузі туризму. За 12 років функціонування курорту «Буковель» у нього було інвестовано 3,5 млрд. гривень. За словами директора, проект цілком виправдає себе вже через 10 років.

Студенти філії не лише цікавилися здобутками гостя, але й вносили власні пропозиції щодо змін, які необхідно зробити в країні. У ході цікавої розмови Олександр Шевченко відзначив найголовніше: «Ви формуєте державу, Ваші якості змінять ситуацію на краще».

Також  було анонсовано підписання договору про співпрацю між туристичним комплексом та Івано-Франківською філією Університету «Україна». В рамках угоди передбачена можливість для студентів ВНЗ отримати робочі місця на «Буковелі».

Особлива увага була зосереджена на талановитих молодих людях з особливими потребами. Розроблено кілька пілотних проектів для підтримки студентів з обмеженими фізичними можливостями, зокрема з вадами зору.

 

ОПИТУВАННЯ

Чи хотіли б ви стати студентом Університету "Україна"?
 

Статистика відвідування

Користувачі : 5
Зміст : 90
Посилання : 6
На даний момент 18 гостей на сайті

НОВИНИ

Інформаційне Агентство УНІАН
Iнформацiйне агентство УНIАН :: Новини, Полiтика, Бiзнес, Фотосервiс, Регiони
UNIAN